Аукціон з продажу необробленої деревини в Києві

Лісові компанії заробили майже сорок мільйонів доларів прибутку, беручи участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Києві, Рівному, Тернополі та інших містах. Завдяки спільним зусиллям Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища та держпідприємства «УЕБ» досягнуті ефективні результати.

Велика Лісозаготівельна організація в Київській області отримала виручку понад 9 мільйонів українських гривень. Велика кількість необробленої деревини повинна продаватися через прозорі електронні торги щороку. Це частина експериментального проекту, що почалася з 1 лютого минулого року.

Чому уряд вирішив впровадити такі нововведення? Це значно спростить процес продажу деревини, зробить його економічно вигідним для вітчизняних лісових компаній і зробить його відкритим для громадськості.

Незаконна поведінка, корупційна схема – це вже давно пов’язано з продажем круглого лісу в Україні.

Переваги торгів онлайн

Електронна торгівля – найкращий інструмент для інновацій, який може зламати тінь корупції, поповнити національний бюджет і поліпшити національну економіку. Починаючи з 2016 року існування такої програми на офіційному сайті вона була прозорою та останеться такою. Наприклад, на українській всесвітній біржі було проведено майже триста тисяч публічних аукціонів товарів, з яких надходження з державного бюджету склало майже тридцять мільярдів доларів, і в цьому процесі брали участь понад двадцять тисяч учасників.

Відтепер кожен бажаючий зможе взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини в Києві. Придбана заздалегідь сировина буде продаватися за конкурентоспроможною ринковою ціною. Крім того, можна ефективно контролювати цільове використання попиту і прибуткових ресурсів, наприклад круглого лісу.

Згідно з новим законопроектом, на публічних аукціонах тепер виставляються тільки колоди об’ємом більше 100кубів, вартістю від двухсот тисяч грн. Невелика кількість деревини все ще продається на звичайних аукціонах.

Продаж необробленої деревини Prozorro.Sale дала позитивні результати, що само собою зрозуміло, і незабаром все така сировина буде продаватися акуратно через систему електронних транзакцій.

Платформа sale.uub.com.ua запрошує всіх бажаючих взяти участь в аукціоні необробленої деревини в Києві. Ми найняли кращих і досвідчених фахівців для роботи з електронною системою Prozorro і її продажу з самого початку. Вони готові відповісти на будь-які Ваші запитання.

Те, як ІТ-фахівці розробляють веб-сайт, дозволяє кожному легко зрозуміти легкість онлайн-транзакцій.

Реєструйтеся та дізнавайтесь більше про аукціон: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-prozorrosale/.