Аукціони з продажу майна банкрутів на майданчику УУБ

Вирішення питання продажу нерухомості можна через відкритий електронний майданчик УУБ.  Система електронних торгів має багато переваг. Яких? Давайте дізнаємось.

Новий закон встановлює основні та чіткі стандарти електронних пропозицій нерухомості. Цей крок може не лише принести грошову віддачу, але й ще більше зміцнити позиції України у світовому рейтингу та залучити нових прихильників електронних торгів.

Наразі торги через Інтернет будуть проводитись через публічну платформу УУБ, яка наразі підключена до більш ніж 40 офіційних напрямків, визнаних юридичними країнами. Так само, згідно з координованими інспекціями, майже 59% юрисконсультів та 75% адміністративних експертів також підтримують повернення державних коштів через УУБ.

Українська біржа успішно працює вже більше двох десятиліть. Цього разу асоціація безпосередньо пов’язана зі змінами в економіці країни. Це, мабуть, найдосвідченіша вітчизняна організація, яка забезпечує різні біржові організації.

Особливості «УУБ»

УУБ, створена 4 роки тому, швидко показала свої достатні можливості, і всі транзакції тут відкриті, зацікавлені та вигідні. Оскільки банки надають позичальникам нерухомість як частину публічних онлайн-транзакцій, всі важливі звіти, які були зареєстровані та подані своєчасно, можуть допомогти банкам. Все, що вам потрібно — це комп’ютер або мобільний телефон, який може отримати доступ до Інтернету.

В структурі УУБ було проведено понад 150 000 закритих продажів.

УУБ — найкраща платформа для торгівлі землею.

Професіонали УУБ допоможуть вам зареєструватися на веб-сайті та точно доповнять вашу заявку, а також порекомендують найкращу стратегію.

Зайдіть на торговий майданчик і ознайомтеся з бартером землі: uub.in.ua