Способи використання криптовалют

Існує безліч речей, які ви можете робити зі своїми цифровими активами, крім торгівлі ними або просто їх зберігання. Деякі люди воліють здійснювати угоди безпосередньо з криптовалютами, використовуючи стейблкоіни і навіть деякі відомі криптовалюти, такі як біткоін, для оплати своїх повсякденних потреб. Деякі вважають за краще використовувати свої токени як корисні токени на платформах, пов’язаних з проектом. Нарешті, інші люди вважають за краще отримувати пасивний дохід.

Зараз кожен може купити біткоін без особливих проблем через https://www.bybit.com/kk-KZ/, але що робити з ним далі, якщо ви не збираєтеся активно торгувати? Ми прагнемо подолати розрив між фіатом та криптовалютами, тому ми вирішили вивчити способи використання криптовалют.

Взяти кредит під заставу криптовалюти

Ви не готові продати свою криптовалюту, тому що вона ще не досягла цільової ціни, але також не впевнені, як продовжити отримувати прибуток у цей час? Спробуйте взяти крипто-кредит! Такі платформи, як Nebeus (розроблена та керована Money-4 Limited & Rintral Trading SL), пропонують вам можливість використовувати ваші крипто активи як заставу для отримання кредитів FIAT та Stablecoin (USD, EUR, GBP, USDT або USDC). Завдяки цьому процесу ви отримаєте FIAT або Stablecoins і зможете використовувати ці гроші на повсякденні витрати, більш амбітні потреби або реінвестувати в інші активи.

Здавайте криптовалюту в оренду

Можливо, ви чули про крипто заощаджуючі рахунки, які пропонують дуже привабливі відсоткові ставки. Оскільки банки продовжують надавати гнітючі ставки, розгляньте альтернативу – робити це за допомогою криптовалюти! У більшості випадків платформи працюватимуть дуже схожим чином. В обмін на внесення криптовалюти на рахунок на певний проміжок часу ви отримуєте певний відсоток від цієї суми на рік.

Застрахуйте свою криптовалюту

Однією з переваг володіння криптовалютою є те, що вона також відкриває доступ до надійних та безпечних систем зберігання. Замість того, щоб зберігати свої активи на гарячих гаманцях в інтернеті, ви можете застрахувати та зберігати свої криптовалюти на Nebeus. В даний час Nebeus є єдиною платформою, яка пропонує споживачам страхування криптовалюти!

Купуючи щомісячну підписку та отримуючи доступ до застрахованого сховища, всі криптовалюти, які ви помістите до цього сховища, будуть покриті страховим полісом Лондонського Ллойда на 100 мільйонів доларів. Ваші активи зберігатимуться у холодному сховищі в безпеці банківського класу Class III та будуть захищені від злому третіми особами, копіювання та крадіжки закритих ключів, крадіжки інсайдерів та втрати ключів. Все це покликане забезпечити вам душевний спокій, щоб ви могли продовжувати займатися повсякденними справами, не побоюючись втратити свої інвестиції.

Торгівля криптовалютами доступна для кожного через такі ресурси як https://www.bybit.com/uk-UA/. Проте вам варто уважніше проаналізувати всі ті можливості, котрі відкриваються інвесторам.