Як проходять аукціони з продажу лісу на онлайн-торгах

Сьогодні купити деревину за вигідними цінами можна на онлайн-аукціонах з продажу лісу.  Даний формат торгівлі дуже зручний, адже можна дуже швидко отримати потрібну сировину. Всі процеси купівлі-продажу відбуваються прозоро та відкрито. Кошти з продажу активу  потрапляють, не до кишень зацікавлених осіб, а до Держбюджету. Перевагою системи Прозорро.Продажі, де проходять торги з продажу є те, що можна швидко взяти участь в аукціоні і не прикладаючи зайвих зусиль. На продаж виставляється безліч пород дерев. 

Це можуть бути м’яколистяні дерева, до яких належать липа, осика, тополя, вільха. Також часто зустрічаються твердолистяні дерева, такі як, горіх, береза, в’яз, бук, дуб або граб. Всі вони мають свою структуру, властивості, а тому цільове призначення у кожного різне. На аукціоні можна придбати сировину для промислового чи непромислового використання, лісоматеріали високого класу якості, дрова, шпони тощо. З лютого 2020 року на майданчиках Прозорро.Продажі почали функціонувати аукціони з продажу лісу-кругляка. Тобто вже майже рік функціонує чесний та відкритий ринок деревини.

Взяти участь в аукціоні з продажу лісу на майданчику Прозорро.Продажі.

Система забезпечує відкритість всі процедур. Повністю виключаються “договорняки” та “відкати”. Адже раніше, керівництво підприємства приймали від покупців щедрі кошти в кишені за проведення махінацій. Але лісозаготівлі несли збитки з такими схемами. Тому відбулися зміни і приєднання до системи електронних торгів.На даний момент, прийняти участь в аукціоні з продажу деревини, може кожен бажаючий. Для того щоб стати учасником, обов’язково потрібно зареєструватися на майданчику Прозорро.Продажі. Таких майданчиків нараховують приблизно 40 штук. Система забезпечує чесність процедури купівлі-продажу. Кожен учасник приймає участь в аукціоні анонімно. Це означає, що організатор даного торгу не може обрати “свого” кандидата на покупку лоту. Таким чином, перемагає в публічному торзі той учасник, що зробить найбільшу ставку.Система Прозорро.Продажі гарантує учасникам аукціону конкуренцію на рівних умовах.

Щоб отримати більше інформації про торги і про появу нових лотів, потрібно зареєструватися на одному з майданчиків Прозорро.Продажі. Це можна зробити перейшовши за посиланням: https://megasale.com.ua/auktsion-po-lisu-na-prozorro-sale/