Продаж землі сільгосппризначення

Наразі пропозиція сільських земель не завершена-заборону було продовжено до 2019 року. У будь-якому випадку, після його закінчення більше 10% власників максимально скористаються шансом продати свої завдання.

Пропозиція земельних ділянок на ProZorro.Розпродаж»

У 2021 році продаж земель перетворився у відкритий. Пропозиція землі для садівництва в усіх відношеннях збігається з аналогічними обмінами в рамках ProZorro. Після того, як заборона буде знята, земельні ділянки будуть доступні для покупки. Потенційний покупець повинен вибрати цікавить ділянку зі списку, доступного в наборі даних Prozorro, і взяти участь в обміні.

Кадастровий номер земельної ділянки вказується в даних про земельну ділянку. Використовуючи цей номер, щоб подивитися на вхід в державний кадастровий довідник України, ви можете не тільки побачити форми земельної ділянки, а й додатково дізнатися тонкощі прав власності і пояснити адміністративну грошову оцінку.

Можливості використання ProZorro для пропозиції сільських ділянок

До цих пір пропозиція землі для садівництва обмежена забороною (можлива тільки Оренда), однак ви можете повністю оцінити переваги використання стадії ProZorro для пропозиції:

  • структура гарантує максимальну прямолінійність обміну;
  • онлайн-продаж істотно розширює кількість учасників, що означає, що у продавця більше варіантів ідеальних пропозицій;
  • втіха, відклавши час і гроші-немає ніяких вагомих причин, щоб піти на розпродаж по-справжньому, орендувати місце для цього випадку;
  • управління всією процедурою купівлі та продажу землі на окремому етапі покращує і згладжує систему оренди земельних ділянок.

Відповідно, ProZorro sale.uub.com.ua надає всі умови для того, щоб пропозиція сільської землі відбувалася за розумною ціною, в найкоротші можливі терміни і була захищена від корупції. Активізація і стандартизація ринку землі зі скасуванням заборони стане одним з основних елементів структури ProZorro. А поки зайдіть на сайт, підберіть посилки і виграйте розпродаж. Підпишіться на електронну брошуру Uub і Telegram-бота і отримаєте відповіді про нові продажі за розкладом!

Детально: https://sale.uub.com.ua/news/prodazha-zemli-selhoznaznachenya.